Розсекречення архівів КДБ і відновлення історичної правди про Голодомор стало справою мого життя


 

– Вірю в непереможність українського народу і майбутнє України, всупереч страшній й кривавій ціні, сплаченій за нашу свободу і незалежність.

Пам’ять про Голодомор назавжди в моєму серці, а розсекречення архівів КДБ і відновлення історичної правди про цей антиукраїнський, антилюдський злочин стало справою мого життя. Організував і завершив розслідування Голодомору як злочину геноциду проти українського народу.

Під моїм керівництвом СБУ встановила і довела в суді, що геноцид було здійснено радянською владою з метою придушення національно-визвольного руху в Україні.

Досудовим слідством установлено, що керівництво більшовицького тоталітарного режиму – Сталін, Молотов, Каганович, Постишев, Косіор та інші скоїли геноцид частини української національної групи.

Головним правовим наслідком рішення суду є констатація факту скоєння злочину геноциду на території України, внаслідок чого загинули мільйони людей.

Сьогодні вже 77% громадян України вважають Голодомор 1932–33 років геноцидом українців.

Про ламання хребта нашому народу московським режимом має знати весь світ, і тоді він краще розумітиме справжню суть теперішньої агресії проти України, нашу трагедію і нашу боротьбу.

Саме так розуміє Україну і українців конгресмен Марсі Каптур, якій я мав честь подарувати книгу розсекречених матеріалів кримінальної справи №475 про наш найбільший національний біль.

 

– Скільки часу ви витратили на це? – запитала мене конгресмен. Наводжу наш діалог.

– Три роки розслідувань і нарешті ми отримали рішення суду. Тепер не залишається запитань, відбувалося це насправді чи ні.

– Подарунок від ХХІ століття ХХ століттю.

– Так, ви маєте рацію.

– У нас в країні є такий вислів, три слова: правда вийде назовні, врешті-решт правду буде розкрито, але щоб це сталося, мають з’явитися дуже віддані люди.

Вічна пам’ять невинно убієнним.

Нема прощення катам українського народу.

Запалимо сьогодні свічку пам’яті в наших будинках і в наших серцях.

Джерело: «ГОРДОН»