Досягнення 2019 року у Верховній Раді України


Вересень

➡️ Голосував ЗА скасування депутатської недоторканності. У перший день роботи Верховної Ради відмовився від пільг народного депутата.

➡️ Вніс правки до закону «Про оборону України», Рада підтримала.

➡️ Опрацював 182 законопроєкти. Отримав та відреагував на 42 звернення від виборців.

Жовтень

➡️ Одним з перших вказав на загрози від «поправки Геруса» про імпорт електроенергії з РФ. Наполіг, щоб Комітет з євроінтеграції відхилив законопроєкт Геруса №2236-2 як такий, що руйнує українську енергетику та робочі місця, суперечить Угоді про асоціацію з ЄС та міжнародним санкціям проти РФ .

➡️ Голосував за ухвалення у першому читанні законопроєкту про захист добровольців. Підтримав та підписав звернення до Конгресу США на захист наших добровольців.

➡️ Увійшов до складу тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування вибухів на складах боєприпасів, які трапилися в Україні з 2014 по 2018 роки.

Листопад

➡️ Став ініціатором проведення круглого столу «Євроінтеграція + реінтеграція Донбасу = формула успіху України», головним результатом якого стало формування Національного плану дій з реінтеграції Донбасу, який направив президентові для представлення, зокрема, і на зустрічі у нормандському форматі 9 грудня.

➡️ Відстоював ухвалення законопроєкту про протидію фінансування тероризму.

➡️ Співавтор 4 законопроєктів, серед них – про звільнення від сплати митних платежів транспортних засобів спецпризначення, які надійшли у якості гуманітарної допомоги; щодо питань мінімальних гарантій в оплаті праці тощо. 

➡️ Виступав проти розпродажу української землі. Вніс 85 поправок та пропозицій до розгляду у другому читанні трьох земельних законопроєктів.

➡️ Підготував Концепцію удосконалення роботи Комітету з питань інтеграції України з ЄС. 

Грудень

➡️ Ініціював та зареєстрував у парламенті законопроєкт, який скасовує заставу для топ-корупціонерів.

➡️Став співавтором законопроєкту, що посилює захист права громадян на вчасну оплату праці.

➡️ Підготував 37 пропозицій і поправок до двох законопроєктів: щодо військових звань військовослужбовців та про оборонні закупівлі.

➡️ За зверненням фінських колег ініціював створення в Раді групи з міжпарламентських зв’язків з Фінляндією. Обраний співголовою цієї депутатської групи.

➡️ З більш детальними звітами можна ознайомитися за посиланням:  https://itd.rada.gov.ua/declview/home/report/15666.