Нашим національним інтересам відповідає система колективної безпеки і членство України в НАТО


Що означає для нас, для України, заява президента США Джозефа Байдена: «вступ України до НАТО ближчим часом малоймовірний».При цьому він не виключив приєднання нашої країни до Альянсу в майбутньому. Але за згоди усіх країн-членів НАТО!

Чому так відбувається? У тому числі й тому, що українська влада провалила боротьбу з корупцією, судову реформу, а також роботу з міжнародними партнерами.

Переконаний: нашим національним інтересам відповідає система колективної безпеки і членство України в Альянсі!

Що для цього потрібно зробити?

Політичне лідерство в Україні (читай: сильна й авторитетна влада), яка для досягнення мети сформує два “кулаки”: ОБОРОННИЙ та ДИПЛОМАТИЧНИЙ.

1️⃣ Це зміцнення вітчизняної оборони та ОПК, прямі державні замовлення українським підприємствам!

Тим більше, що наші військові мають унікальний бойовий досвід захисту країни!

А от зарплати українських військових, забезпечення їхніх сімей соціальними стандартами та житлом не відповідають навіть середнім стандартам, не те, що стандартам НАТО!

2️⃣ Обороноздатність країни потрібно посилювати і всередині країни, співпрацюючи з американськими, британськими, європейськими та азійськими партнерами.

Для виконання цих умов потрібна лише воля президента України, який має поставити чіткі завдання уряду, дипломатам, держпідприємствам!

І так, у наших національних інтересах — стати членом Європейського Союзу, бо саме там є величезний ринок, високі стандарти життя та праці!

Усі ці умови давно прописані в Угоді про асоціацію України з ЄС! Але, увага, з усього переліку зобов’язань влада виконала ледь 60% із семи розділів цієї стратегічної Угоди..

Тож чим займалась два з половиною роки ця влада? Дурила людей і вводила в оману міжнародних партнерів…

Тому програємо ми з вами, програє Україна.