Україна рухається неправильним курсом, і падіння рейтингів влади тому підтвердження


Падіння рейтингів президента і його партії зумовлене тим, що влада довела країну до кризи. Люди відсувають погіршення життя.

Про це заявив народний депутат від “Батьківщини” Валентин Наливайченко в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Україна рухається неправильним курсом! Скільки б влада не говорила людям, що все добре, вони відсуваються, що їм вже не добре! Газу не вистачає на зиму. Що робила влітку влада ? Свідомо довела до кризи на енергоринку”, — обурився парламентар.  

Наливайченко зауважив, що свої прорахунки влада намагається прикрити віртуальними успіхами.

“Якщо країна рухається неправильним напрямком, якщо нема професіоналів у владі, якщо високопосадовці не знають, що робити – тоді влада починає нав’язувати людям  картинку не реальну, а віртуальну, зокрема, тиснути на журналістів”, — вважає політик.  

Валентин Наливайченко також обурився намаганням відновити імпорт струму, не зважаючи на те, що парламент ухвалив заборону на закупівлю електрики в Білорусі та Росії.

“Навесні ми добилися в парламенті заборони російсько-білоруського імпорту як мінімум до кінця цього року. Таким чином ми припинили грабунок української енергетики. Українській владі потрібно вирішити питання з дефіцитом вугілля на державних ТЕС і ТЕЦ, а не підігрувати імпорту струму з країни-агресора”, — наголосив парламентар.