Тактична, оперативна і стратегічна військова освіта – пріоритети для парламенту


Виступаючи з парламентської трибуни під час розгляду законопроєкту Про внесення змін до деяких законів України щодо військової освіти та науки (№5641), народний депутат Валентин Наливайченко наголосив, що пора досвід відбиття російської агресії ефективно використати в українській військовій освіті.

“Час зробити так, і це буде справедливо, щоб кожен, хто захищав Україну на передовій – від добровольців-волонтерів, до фахових військових ЗСУ – отримали можливості викладати у вищих та інших навчальних закладах для наших оборонців.  Зробити так, щоб у кожному з 12 вищих навчальних закладів, в кожній з 31 військової кафедри такі фахівці отримали можливість і викладати, і підвищувати нашу обороноздатність”, — сказав він.

За словами Наливайченка, варто використати досвід країн-членів НАТО: “Тактична, оперативна і стратегічна військова освіта – це те, про що дбає держава і дбає парламент. “Батьківщина” виступає саме за такий підхід!”

“Батьківщина” підтримала голосуванням у першому читанні проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо військової освіти та науки (№5641).