Чому досі не розслідувані резонансні вбивства журналістів?


Сьогодні, у Міжнародний день солідарності журналістів, хочу привернути вашу увагу, друзі, до ризиків цієї професії та резонансних і нерозслідуваних злочинів проти її представників.

Лише торік в Україні зафіксовано 77 випадків фізичної агресії щодо журналістів.Більше 70 журналістів загинули від злочинців з часів відновлення Незалежності України.

До цього часу багато резонансних убивств українських журналістів не розслідувані. Ні замовники, ні виконавці — не знайдені і не покарані, а Справедливість – не відновлена!

Найгучніша справа останніх років – вбивство Павла Шеремета, більше 6 років не розслідувано, замовники і організатори не виявлені! Покарання замовників і виконавців вимагають і колеги і, загалом – це справедлива і законна вимога суспільства! Ігор Александров, Василь Климентьєв, Вадим Комаров…

Список імен убитих журналістів, на жаль, довгий. Ім’я Георгія Гонгадзе з 2000 року — відомо всьому світові – настільки жорстоким було убивство і настільки резонансною стала ця насильницька смерть журналіста для України.

У день пам’яті українських журналістів, який цього року припадає на 17 вересня, я розкрию для всіх вас таємниці розслідування убивства Георгія Гонгадзе і затримання генерала-перевертня, вбивці журналіста.