Суд в Гаазі: Події в Україні – це міжнародний конфлікт за участю росії, вторгнення рф відбулося 8 років тому


Від Гааги російським терористам та найманцям не сховатися.

Сьогодні перші вбивці отримали вироки про довічне ув‘язнення.

Гаазький суд (Нідерланди) сьогодні оголосив вирок у справі про збитий 17 липня 2014 року в небі над Донецькою областю пасажирський лайнер МН17 Малайзійських авіаліній.

Слухання у справі МН17 тривали 2,5 роки.

Оголошення вироку почали о 14:30, оголошували кілька годин. Рішення зачитав головуючий суддя Хендрік Стейнхаус.

Суд дійшов висновку, що пасажирський літак рейсу MH17 Malaysia Airlines збито із зенітно-ракетного комплексу “Бук”. Ракету запустили з боку Первомайського Донецької області, яке на той час контролювали проросійські сили.

Суд зробив заключення, що в 2014 році росія мала ефективний контроль над східними територіями України. Таким чином, Суд вважає, що з середини травня 2014 року мав місце міжнародний військовий конфлікт.

На судовому процесі чітко прозвучало, що події в Україні – це міжнародний конфлікт за участю росії, а також, що вторгнення росії в Україну відбулося 8 років тому.

Громадян рф Ігоря Гіркіна, Сергія Дубінського і громадянина України Леоніда Харченка Судом у Гаазі визнано винними у збитті літака MH17 і вбивстві 298 невинних людей, які знаходилися на борту.

Усім винним Суд призначив покарання у вигляді довічного ув’язнення та зобов’язав виплатити 16 млн. євро компенсації родичам загиблих

Нагадаю подробиці справи: https://lb.ua/news/2016/09/28/346402_nalivaychenko_sledstvie_mh17.html