Після Анкари в Київ: Що побачив директор ЦРУ


Учора, під час російського масованого ракетного обстрілу об’єктів енергетичної інфраструктури, у Києві перебував директор ЦРУ Бернс.

Після розмови в Анкарі з головою служби зовнішньої розвідки росії Наришкіним, він приїхав на зустріч із президентом Зеленським.

Бернс три роки працював послом США в росії і дуже добре володіє всім спектром відносин США-росія. Тож коротко проаналізую його візит в Туреччину.

Перше, що зробив Бернс на зустрічі з Наришкіним, — чітко окреслив всі застереження США щодо використання ядерної зброї росією і щодо використання нею ядерних погроз!

Також росію, очевидно, застерегли від обстрілів українських енергетичних об’єктів та міст і селищ, які знаходяться в тилу!

Директор ЦРУ також обговорював питання долі американських в’язнів, які під різними приводами утримуються в росії.

Я неодноразово сам зустрічався з різними директорами ЦРУ і можу сказати, що на такі зустрічі виносять усі безпекові питання між двома країнами.

Але цього разу в Анкарі головне питання було агресія росії проти України та Іран.

До відома російського чиновника було доведено, що американська сторона повністю контролює все, що відбувається на території російської федерації і на фронті.

США постійно отримують інформацію із супутників та інших систем моніторингу та контролю.

Єдине, що і ми, і американці знають, що Наришкін не є особою, яка щось в росії вирішує. Але, американська сторона використала цю зустріч, як канал доведення до путіна застережень та стримування російської агресії.

Що ж побачив директор ЦРУ Бернс під час перебування в Україні?

Став свідком російського тероризму, який пошкодив енергетичні об’єкти та цивільні будинки у Києві та багатьох інших містах нашої країни, внаслідок чого без світла залишились декілька областей і загинули та постраждали цивільні українці.

Чергові терористичні витівки росії, яка не дотримується жодних міжнародних домовленостей, мають отримати жорстку реакцію світу!