Співпраця з Україною сприятиме безпеці у регіоні Балтійського моря


27 травня взяв участь у міжнародному онлайн форумі Baltic Sea Region Forum 2021, організованому фондом Centrum Balticum. Тема цьогорічного форуму: «Геополітична турбулентність та регіон Балтійського моря».

Цього року Форум регіону Балтійського моря вперше відбувся як онлайн-захід. Експерти обговорили геополітичну ситуацію в регіоні та дослідили шляхи забезпечення його майбутньої безпеки.

Ми широко обговорили підтримку стабільної безпекової ситуації та можливі виклики в регіоні Балтійського моря, безпекову ситуацію в Україні та шляхи протистояння російській агресії.

Зауважив, що внутрішня безпека в регіоні Балтійського моря та протидія російській агресії вимагає спільної роботи у галузі оборони, кібербезпеки та розвідки.

Наголосив на перевагах міжнародного співробітництва у галузі кібербезпеки.  Адже співпраця з Україною може сприяти безпеці регіону Балтійського моря та обміну досвідом у питаннях кібербезпеки.

У заході взяли участь: Артіс Пабрікс — Міністр оборони Латвії, Том Додд — Посол Великої Британії у Фінляндії, Вілле Нійністе — член Європейського парламенту, Анніка Седер — президент Європейського інституту миру (Бельгія) та інші топексперти.

Повна інформація про міжнародному онлайн форум Baltic Sea Region Forum 2021: https://www.centrumbalticum.org/en/news_room/our_news/the_13th_baltic_sea_region_forum_gave_hope_for_a_brighter_future_for_the_geopolitical_situation_in_the_region.6492.news