Щиро вдячний кожному нашому волонтеру та активісту. Разом ми робимо величезну справу!


Для громадсько-політичного руху «Справедливість» цей рік був багатим на добрі справи. Ми допомогли тисячам українців: захистили права людей в судах, відкрили волонтерські центри безкоштовної юридичної допомоги, передали нашим воякам на передовій техніку та тони гуманітарної допомоги тощо.

«Щиро вдячний кожному нашому волонтеру та активісту! Разом ми робимо величезну справу!», – наголосив лідер Руху Валентин Наливайченко.

Рік «Справедливості» у цифрах:

Так, протягом року юристи Руху «Справедливість» надали безкоштовну юридичну допомогу більше 10 тисячам українців у питаннях захисту їхніх прав проти корумпованих чиновників всіх рівнів.

 Крім цього, до правових центрів Руху звернулися 75 воїнів – учасників АТО  з проханням допомогти довести у судовому порядку їхню участь у бойових діях. В результаті – кожен з них отримав статус учасника бойових дій.

А у Дніпрі юристи «Справедливості» в Апеляційному суді допомогли двом воїнам АТО відсудити у держави законні 300 тисяч гривень за поранення, які вони отримали під час несення служби у зоні бойових дій.

За сприяння Руху «Справедливість» наші вояки у зоні АТО отримали 7 модулів безпеки,  37 одиниць відремонтованої військової техніки, близько 100 тонн продуктів харчування та понад 100 засобів для обігріву, а також теплі речі та багато іншого, що так необхідне на передовій. Крім цього, Центр аеророзвідки Марії Берлінської отримав 12 квадрокоптерів та 4 дрони.

 Рух «Справедливість» представляють уже понад 200 депутатів по всій Україні. Це люди з народу, які працюють для громадян. Наприклад, в смт. Млинів Рівненської області депутати від «Справедливості» відстояли найкращу в області гуманітарну гімназію, а у місті Судова Вишня, що на Львівщині, — захистили лікарню, яка обслуговує 11500 мешканців із семи сіл.

 У Вінниці Рух «Справедливість» продовжує боротьбу за збереження унікального в Україні заводу «Геосистема», де виготовляють надскладні сучасні прилади для картографів і геологічних досліджень.