Рух Наливайченка «Справедливість» на з’їзді висуне свого кандидата у президенти


У четвер, 3 січня, у Києві відбудеться Всеукраїнський з’їзд політичної партії “Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка “Справедливість”.

Очікується, що делегати з’їзду, а це представники понад 210 громадських організацій зі всієї України, підтримають висунення Валентина Наливайченка кандидатом у президенти і закріплять свої голоси електронним голосуванням.

«Переконаний, що президент має бути для всіх громадян України еталоном чесності, добропорядності та некорумпованості. Президент не має права красти і брехати – це мій головний життєвий принцип, сповідуючи який, змагатимусь за підтримку людей на президентських виборах», – заявив напередодні з’їзду лідер «Справедливості» Валентин Наливайченко.

Початок роботи з’їзду о 13.00.  Місце проведення – Premier Hotel Lybid (площа Перемоги, 1)  Реєстрація представників ЗМІ – з 12:00 за списками акредитації. 

Акредитація представників ЗМІ триватиме до 2 січня за телефонами: +38093-324-52-08 (Карина Самохвалова, прес-секретар), +38044-337-42-04,  press@spravedlyvist.com.ua.

З’їзд транслюватиметься на сторінці Валентина Наливайченка у Facebook  https://www.facebook.com/nalyvaichenko.valentyn/ та на каналі YouTube – http://www.youtube.com/c/ValentynNalyvaichenko