Награбоване топчиновниками в енергетиці треба повернути в український бюджет


Сьогодні акцентую увагу на злочинних оборудках в НАК “Нафтогаз України”.

Мова про ціле угруповання топчиновників, які вже не один рік (!) збагачуються в енергетиці. Коболєв разом з Вітренком, інші можновладці, працюючи в “Нафтогазі”, повиписували собі сотні мільйонів незаконних премій.

Але це – не премії, це – збагачення і хабарі самим собі за рахунок громадян України. Це є складом злочину, який називається “незаконне збагачення у владі”.

Держаудитслужба вже виявила достатньо фактів зловживань у “Нафтогазі”. Час притягнути топчиновників до відповідальності. За результатами цього аудиту подаємо заяву в правоохоронні органи.

Наполягаю: все награбоване треба повернути в український бюджет: і 268 мільйонів гривень, якими збагатився Коболєв, й інші десятки мільйонів, які незаконно пішли до кишень топчиновників! Разом з колегами депутатами беремо на депутатський контроль, щоб ці гроші повернули і скерували їх на соціальні потреби українців.

Настав час захистити національну енергетичну безпеку і зламати злочинні схеми, які побудовані на підвищених тарифах для людей з метою збагачення топчиновників! А “Нафтогаз” – корупційну прокладку на ринку газу та чорну діру, яка безупинно поглинає гроші людей – потрібно ліквідувати!