Ми наближаємося до статусу кандидата в члени ЄС


Кожен день зараз наближає нас до прийняття на Саміті ЄС позитивного рішення про набуття Україною статусу кандидата в члени Європейського Союзу.

І вже сьогодні з офіційним візитом до нашої країни прибули канцлер Німеччини Шольц, прем’єр Італії Драгі, президент Франції Макрон та президент Румунії Йоганніс.

Приїзд цих лідерів держав і їхні заяви — це вже підтримка нашого народу, нашої держави у боротьбі з російським агресором та підтримка євроінтеграціних прагнень України.

А щоб усунути ще сумніви і проблемні питання, які є, наприклад, у Франції та Німеччини, потрібна серйозна робота для української дипломатії. Саме дипломати мать фахово працювати над тим, щоб ці країни приєднались до абсолютної більшості держав-членів ЄС на підтримку надання Україні статусу кандидата в повноправні члени Європейського Союзу!

Насправді, нам не «корочка» (посвідчення) потрібнa, яка підтверджує наше кандидатство. Нам потрібно відкриття економічних та фінансових фондів ЄС:

➡️для відбудови країни,

➡️для надання допомоги громадянам України,

➡️для утеплення будинків на зиму,

➡️для будівництва нової інфраструктури.

А це — величезні мільярдні фонди Європейського Союзу, які відкриваються, коли країна власне стає кандидатом, а далі повноправним членом ЄС!

Так Україна швидше зможе інтегруватись в європейський ринок та отримає доступ до європейських банків та інших фінансових установ для фінансування великих національних проєктів.

Це — саме те, що потрібно Україні зараз!