Лукашенко торгується з путіним і боїться помсти України


Лукашенко продовжує свої маневри. Він досі вагається, їхати на форум у росії, чи ні.

Бо якщо приїде, то йому озвучать вимоги кремля: Білорусь протягом лічених місяців має увійти до складу російської федерації. Тоді Лукашенко взагалі забуде про своє так зване президентство.

Білоруський диктатор так і не віддав наказ своїм військам офіційно приєднатись до російської агресії та йти війною в Україну на Волинському, Житомирському, Київському та Чернігівському напрямках.

Протягом останніх місяців біля нашого кордону Білорусь провела чимало військових навчань — від командно-штабних до зенітно-ракетних.

Для чого саме Лукашенко тепер дав вказівку своїй армії окопуватись вздовж нашого спільного кордон? За цим може стояти таке:

Перше. Намагання вибити з російської федерації ще більше грошей і озброєння для Білорусі.

Друге і набагато серйозніше! Лукашенко добре розуміє і побоюється, що агресивні дії та дозвіл бомбардувати українські міста з білоруських аеропортів і використання російською армією території  Білорусі просто так йому не минеться!

Тепер він вже з острахом розуміє, що Україна має повне право і може відповісти на військову агресію, яка йде до нас з території Білорусі! Про що, власне, і свідчать його останні заяви…