Масштабу корупцію треба припинити!


Масштаб махінацій трейдерів на ринку електроенергії, які пов’язані з керівництвом НКРЕКП, сягнув неймовірних масштабів. Закривати очі на цю проблему далі уже не можна.

Наступного тижня президент Зеленський відвідає Німеччину для зустрічі з канцлером Ангелою Меркель. І вже сьогодні професійні дипломати задаються питанням, як український президент зможе говорити про енергетичну безпеку, коли в Україні незрозумілі трейдери-посередники грабують державні компанії на сотні мільйонів доларів на рік.

Тому за цей тиждень, що залишився до офіційного візиту в Німеччину, необхідно відсторонити корумпованого керівника НКРЕКП і прибрати з енергоринку трейдерів, які зареєстровані на його друзів, підлеглих і родичів.

Наша ТСК у парламенті виявила цілих три трейдери-спекулянти, які напряму пов’язані з керівником НКРЕКП Валерієм Тарасюком.

За минулий рік ці три трейдери заробили на торгівлі «повітрям» понад 15 млрд гривен. Це приблизно стільки, скільки Європейський Союз торік надав фінансової допомоги Україні.

Ці гроші виведені в офшори і шансів на їх повернення з кожним днем все менше і менше.

Тож вимагаю від НАБУ і ДРБ притягнути до відповідальності чиновників НКРЕКП, які сприяли виведенню мільярдів гривень з енергоринку.

Цю масштабу корупцію треба припинити!