Я за свободу слова


Коли я йду на ефір до Савіка Шустера – знаю, що йду до професіонала і його чесної, відданої своїй справі та професійної команди однодумців!

За їхньою фаховою роботою завжди цікаво спостерігати з екрана ТВ, і зсередини.

Тут все працює на результат: донести суспільству правду через гострі запитання, дискусії гостей і головне через людей у студії, які з’їжджаються на програму з усієї України.

Політики рідко приділяють їм увагу, а даремно! Тоді б вони знали, скільки місяців не виплачують зарплатню, чому у невеличкому містечку на Вінниччині закрили єдину лікарню, та як на Харківщині живеться воїнам АТО і їхнім родинам. Нещодавно зустрівся з 62-річним патріотом із Житомира Віктором Шевчуком, який дуже вболіває за долю Надії Савченко.

Савіку Шустеру вдалося створити народний, незалежний телеканал 3S.tv, позбавлений впливу олігархів. Тут надають перевагу темам, які важливі людям, а не спущеним згори вказівками, на догоду власним чи владним інтересів.

Кожен українець через клуб 3S.tv відтепер може і має впливати на події в країні. До цього достатньо купити карту і стати учасником клубу. Кожен може пропонувати власні теми та гостей програми, голосувати онлайн.

Детальніше можна дізнатися за посиланням:http://club.3s.tv/referal/20190/r/

Дивитися канал можна безкоштовно і через супутник, і через інтеренет, і через кабельні мережі, але ми розуміємо, без підтримки людей у клубі, цей творчий задум не виживе. Картка коштує усього 100 гривень!

Я приєднався ло цього найвідкритішого у світі клубу однодумців і запрошую приєднуватися до нас тих, хто вірить у справжню свободу слова.

Разом, ми змінимо все!