Cуцільна імітація і брехня з боку влади!


Сьогодні має бути опублікований довгоочікуваний висновок міжнародної групи розслідувачів Bellingcat щодо причин зриву секретної операції спецслужб із затримки «вагнерівців».

ТСК у Верховній Раді так і не змогла встановити, хто з українських високопосадовців ухвалив рішення відкласти цю спецоперацію.

У мене питання: чому на засідання цієї ТСК жодного разу не запросили журналістів? Чому, окрім голови, ми не бачили публічних звітів інших членів ТСК? Чим викликана така таємничість?

У 2014 році я сам представляв в Конгресі США докази російської агресії на території України. І хочу повідомити, що тоді був вільний доступ журналістів!

Тож не треба владі розповідати нам про державні таємниці! Досить вже цього КДБ!

Немає ніяких таємниць, якщо парламент взявся за розслідування!

Як фахівець також хочу пояснити: щоб встановити факт проведення спецоперації, потрібно лише скерувати запити ТСК в Міністерство оборони та Військову розвідку! І на вимогу ВР будуть надані копії всіх документів!

Оскільки операція щодо “вагнерівців” тривала не один рік у співпраці з міжнародними партнерами, то є й фінансові звіти, де зафіксований величезний бюджет цієї спецоперації!

Чому тоді так не зробили?

Тому, що є суцільна імітація і брехня з боку влади!