Бюджет на наступний рік має бути справедливим!


У бюджтеті-2021 необхідно суттєво посилити соціальні статті, а фінансування уряду, Верховної Ради, витрати на Офіс президента, на Державне управління справами, інші бюрократичні органи – навпаки, скорочувати.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Те, що подав уряд у проєкті головного кошторису, не відповідає потребам людей. Ми з колегами по фракції «Батьківщина» подали сотні правок, які мають наповнити соціальні статті бюджету. Насамперед на підтримку медиків, збільшення видатків на лікування коронавірусу, на підтримку малозабезпечених і лікування малоімущих», – повідомив парламентар.

Зокрема, Валентин Наливайченко разом з колегою по фракції Андрієм Пузійчуком подали пропозиції до проєкту Державного бюджету на 2021 рік і просять передбачити додатково видатки для ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України» на суму 62 415,9 тисяч гривень за бюджетною програмою «Діагностика і лікування захворювань із впровадженням експериментальних та нових медичних технологій установами Національної академії медичних наук України».

«До ПАГу постійно звертаються з обласних перинатальних центрів та обласних дитячих лікарень з проханням прийняти дітей на лікування. Щоб рятувати дітей з усієї України, Інститутові потрібна належна матеріальна база, зокрема, сучасні діагностичні апарати», – зауважив Валентин Наливайченко.

За словами депутата, дуже прикро бачити, як медицина сьогодні фінансується за залишковим принципом, а лікування пацієнтів лягає на плечі самих людей.

«Бюджет на наступний рік має бути справедливим! Досить можновладцям думати тільки про себе, пора владі виконувати соціальні обіцянки й підтримувати людей», – підсумував Валентин Наливайченко.