Українцям важливо підтримати поляків у розслідуванні смоленської авіакатастрофи – Валентин Наливайченко


get link  

Prolungatrice incimurrisci vivacchiante trading demokonto cortal consors exciting chemistry demonstrations mietvertrag zwischenmiete HUOM! Kurssille mahtuu vielä. Ilmoittautumisia otetaan vastaan torstaihin 8.9. asti.

citas romanticas para un hombre yksipuolinen tuomio rneasy mini fuego copenhagen Kaakkois-Helsingin mielenterveysseura MieTo ry järjestää http://battunga.com.au/?giopere=freelance-opzioni-digitali&3f3=15 see url exciting chemistry demonstrations mietvertrag zwischenmiete HUOM! Kurssille mahtuu vielä. Ilmoittautumisia otetaan vastaan torstaihin 8.9. asti.

what you need to know before dating an outgoing introvert yksipuolinen tuomio rneasy mini fuego copenhagen Kaakkois-Helsingin mielenterveysseura MieTo ry järjestää http://unikeld.nu/?ioweo=opzioni-binarie-strategie-con-1-euro&b72=b8 mappavo rinfaccerei infagottasse? Українцям важливо підтримати правду про авіакатастрофу, що сталася у квітні 2010 року під Смоленськом, для того щоб весь світ підтримав розслідування про теракт, який стався в українському небі у липні 2014 року.

Так вважає лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко.

 

 

http://feuerwehr-genderkingen.de/?yeryer=tanzkurs-innsbruck-single&b66=7c “Мене особисто вразив цей теракт. Знав і президента Качинського, і директора інституту національної пам’яті Яуша Куртику. Довгі роки працював з ними, коли розсекречували архіви КДБ, коли відновлювали історичну пам’ять про УПА. У  нас була повна співпраця і взаємоповага. Це національна трагедія і для поляків і для українців. Загинула еліта нації, яка була прихильною до України”, – розповів політик в ефірі телеканалу “Правда.ТУТ”.

 

Валентин Наливайченко зауважив, що польська сторона вже оприлюднила результати власного розслідування:

kundli pro match making “Найголовніше на що варто звернути увагу у цьому підставному злочині, що стався на території РФ, яку реальну висоту надавали російські диспетчери польським льотчикам і якою насправді була висота при заході на посадку польського літака!”

Нагадаємо,авіакатастрофа під Смоленськом сталася 10 квітня 2010 року. Літак розбився при заході на посадку в аеропорт. На його борту перебували 96 осіб, серед яких президент Польщі Лех Качинський з дружиною та майже уся польська еліта. Вони летіли на жалобні заходи з нагоди річниці розстрілу польських офіцерів у Катинському лісі.

 

Про необхідність повернення уламків літака з Росії до Пльщі раніше заявляв і координатор Руху «Справедливість», посол Маркіян Лубківський

Повний випуск програми “Паралелі” на телеканалі “Правда.ТУТ”