Закуповуючи струм ззовні, українська влада фінансує проєкт Кремля


Продовжую, друзі, відверто говорити про закупівлю електрики з Білорусі. На моє переконання, це рішення влади є контпродуктивним і корумпованим.

За таку корупцію і торгівлю з агресором розраховуються українці. Щомісяця сплачуємо все більше у платіжках за електроенергію.

І мене, і вас обурює: чому ж наша влада, всупереч національним інтересам, руйнуючи власний енергоринок, наперекір європейським санкціям – пішла на закупівлю електроенергії з Білорусі?

Адже відомо, що Білоруська АЕС – це путінський проєкт і об’єкт, який перебуває під європейськими санкціями. Ні Литва, ні Естонія, ні Литва, ні Польща не купують і не будуть купувати електроенергію у Білорусі!

Європейці, як і ми з вами, добре розуміють, навіщо збудована ця електростанція: Росія хоче продовжувати свою енергетичну експансію, маючи газ і нафту, а тепер країна-агресор має ще й атомну електростанцію.

Важливо розуміти, що закуповуючи струм ззовні, українська влада фінансує проєкт Кремля. І саме українська влада, НКРЕП та члени енергетичного комітету ВРУ від «Слуги народу», свідомо руйнують робочі місця в енергосекторі України, ще й на тлі падіння споживання електроенергії і поглиблення економічної кризи!

Що нам необхідно робити? Навчитися нарешті захищати та розвивати вітчизняний ринок!

Ринок української енергетики складає 400 мільярдів гривень – погодьтеся, чималий ресурс! Кожен кіловат виробленої в Україні електроенергії – сплачує податки і наповнює бюджет України.

То чому ж влада не використовує такі можливості, натомість більше року цинічно руйнує енергетичний ринок та платить іноземним АЕС?