Влада затіяла політичну тягомотину, замість того, щоб виводити країну з кризи


12 годин тривала політична тягомотина, яку затіяла влада, судовий фарс у справі Порошенка.

Судді так і не вимучили рішення за майже 6 (!) годин у дорадчій кімнаті. І це шоу під назвою “державна зрада”, яке нинішня влада затіяла заради піару та відосиків, перетворюється вже в серіал!

Воно і зрозуміло! Це ж не відповідати на справді важливі питання! Що зробили президент та уряд, щоб вивести країну з криз, які сама влада й наплодила?

Чому в країні так дико зростають ціни, інфляція та бідність?Що зробили для захисту громадян і держави від реального ворога, від криміналітету, від корупції?

Що це все означає для нас з вами? Мої висновки:

1️⃣ ЗАКОН — не один для всіх. Є обрані, привілейовані, куми, свати, друзі і подруги, яких влада на найвищому рівні покриває від правосуддя. А а є, як бачимо, політично вмотивовані справи.

2️⃣ Повна відсутність незалежної системи і правоохоронних органів і спецслужб України, які мали б працювати не за політичними вказівками, а за Законом! І що найважливіше –усі правоохоронні органи мають захищати людей! Так, як це передбачено ЗАКОНОМ!

3️⃣ Є багато резонансних кримінальних проваджень, які залишилися нерозслідуваними з минулого року і, судячи з усього, навіть натяку нема на на їх можливе доведення до суду. Це, насамперед, так званий замах на помічника Президента Шефіра. Хто ж заважає фаховим українським поліцейським розслідувати цю справу?

А чого вартує скандал з колишнім заступником міністра внутрішніх справ Гогілашвілі! Влада ЗЕ сама ж призначає цього та інших кримінальних авторитетів на посади і сама їх покриває!

Але не сумнівайтеся: рано чи пізно (краще все ж раніше) й нинішнім можновладцям доведеться ходити на допити та відповідати перед ЗАКОНОМ!