Влада провалила зовнішню політику!


Українська влада у зовнішній політиці зайшла у безвихідь. Більше того, не розуміє КУДИ і ЯК рухатись?

Мовою фактів. Переговори у Женеві відбулись без української делегації! 

Ані президент Зеленський, ані віце-прем’єр з євроінтеграції, ані міністр закордонних справ не приїхали до Швейцарії відстоювати українські безпекові інтереси!

Цю функцію за нашу владу виконували міжнародні партнери — США.

Учора у Брюсселі, Бельгія, де знаходиться штаб-квартира НАТО і на гроші громадян України утримуємо 2 (!) посольства України (в тому числі місію при НАТО), відбулось засідання Альянсу. На ньому були присутні представники Росії. І, як ви розумієте, нас там не було…

Тобто наші міжнародні партнери вкотре відстоюють інтереси України у перемовинах з вороже до нас налаштованою Росією!

А українська влада в цей час відпочиває на Куршавелях-Буковелях і ніяк не реагує на зовнішні загрози.  

Відкрийте веб-сторінку місії України при НАТО. Там останні новини тритижневої давнини! Це нонсенс!

Мені особисто неприємно спостерігати, як наша дипломатія сьогодні слабшає, не ініціює, а відступає на міжнародній арені.

А влада, насправді, мала протягом минулого року зробити ключові речі.

Давно мертві Мінські домовленості потрібно було замінити новою Міжнародною угодою про деокупацію та територіальну цілісність України, в якій чітко зазначити:

—    міжнародні гарантії безпеки України;

—    виведення російських військ та спецслужб з тимчасово окупованих українських територій Луганської та Донецької областей, звільнення АРК;

—    створення Міжнародного економічного фонду для відбудови зруйнованого війною життя в Луганській і Донецькій областях, для фінансової допомоги постраждалим людям.

Саме такий, потрібний тут і зараз міжнародний документ українська влада мала представити нашим міжнародним партнерам ще ПЕРЕД початком, а потім і під час перемовин з РФ!