Викриття топкорупції: Вітренко вже 2 тижні незаконно перебуває на міністерській посаді


Торгівля з агресором, корупційні схеми, криза в українській енергетиц – хто ж ці топкорупціонери, які зараз це коять в Україні?

Парламенту вже двічі (і поки безперспективно) лобісти топкорупції намагалися нав’язати призначення міністром енергетики Юрія Вітренка. І знову гуляють розмови про третю «спробу» та підкупи за голоси.

То навіщо ж владі такий міністр з віллою у Мюнхені і з мільйонами «премій» від «Нафтогазу» за підняття тарифів в 11 разів?!

Усе це – в той час, коли цей уряд відновив імпорт електроенергії з Росії та Білорусі, а державні енергокомпанії в мільярдних боргах та з порожніми вугільними складами ТЕС…

А тепер – про викриття топкорупції.

ВИКРИВАЮ ТОПКОРУПЦІОНЕРА Вітренка. Він вже 2 тижні (!) незаконно перебуває на міністерській посаді. Повноваження першого заступника в якості т.в.о. міністра енергетики сплили ще 23 січня.

Разом з колегами-депутатами Михайлом Волинцем та Олексієм Кучеренком скерували звернення до прем’єр-міністра України з вимогою невідкладно усунути порушення закону та звільнити Юрія Вітренка з посади.

Також вимагаємо внести на розгляд Верховної Ради України професійну та незаангажовану кандидатуру на посаду міністра енергетики.