Валентин Наливайченко: У 2014 році у нас не було СБУ. Це була філія ФСБ


У 2014 році в країні фактично не було Служби безпеки України. Про це лідер руху «Справедливість», двічі голова СБУ Валентин Наливайченко заявив в ефірі програми «Народ проти» на телеканалі ЗІК.


«Тоді СБУ, на жаль, не було. Це була філія ФСБ», – сказав Наливайченко, наголосивши, що це був величезний удар по національній безпеці Україні.
«Це позбавило нас можливості перемогти тоді ворога. Але зупинити – наші хлопці змогли. І за це честь їм і хвала», – відзначив він.


За словами Валентина Наливайченка, відродження СБУ почалося після Майдану, «у порожньому приміщенні на Володимирській, 33 у центрі Києва», після того, як парламент призначив його керівником Служби. Були набрані нові патріотично настроєні люди. І саме вони стали тим кістяком, які першими пішли на фронт.
«І вони, під моїм керівництвом, створили нову українську контррозвідку, яка з перших днів пішла на передову», – зазначив Наливайченко.


Він пригадав Олександра Аніщенка – офіцера СБУ, який загинув у травні 2014. «Я досі пам’ятаю їх усіх. Тому що разом з ними ми пішли першими і зупинили тоді ворога», – сказав лідер «Справедливості».