Треба переконувати Китай не співпрацювати з російським агресором!


Сьогодні для нас надзвичайно важлива позиція Китаю, щоб він жодним чином не надавав ані військову, ані фінансову допомогу росії!

Російське керівництво неодноразово відчайдушно, мало не на колінах, просило лідерів Комуністичної партії Китаю відкрити їм бодай економічну та фінансову допомогу.

Зрештою, Китай добре бачить, що за більше трьох місяців днів війни проти нас корабель режиму путіна впевнено йде на дно, слідом за крейсером «москва»!

То ж заради росії не буде ризикувати і ставити під удар міжнародних санкцій свої великі компанії, що може зашкодити економіці самої “Піднебесної”.

За останні роки економіка Китаю не демонструє того зростання, яке потрібно для їхньої країни та громадян. Тож прогнозую, що керівництво Китаю не буде відкрито допомагати російській федерації у військовому плані!

На сьогодні росіян дуже цікавлять китайські технології і комп’ютерні програми, які немає можливості отримати з інших джерел.

Але, щоб Китай потайки не надавав економічну та фінансову допомогу росії і не допомагав обходити міжнародні санкції, мають зараз на повну силу працювати українські дипломати, керівництво держави та парламент.

Ми покладаємо великі сподівання на майбутню зустріч президента США Байдена з лідером Китаю Сі. За результатами цих переговорів буде зрозуміла подальша позиція офіційного Пекіна.