Риторика Макрона щодо росії — дивна і потребує корегування


Мій коментар щодо дивної риторики про якесь «приниження росії», яка лунає останнім часом з вуст президента Франції Макрона.

Насправді йому, як і представникам уряду Франції, має бути добре відомий реальний стан речей в Україні! 

Пані міністр закордонних справ Франції  Катрін Колонна тиждень тому, вже після переобрання Макрона президентом, була особисто в понівеченій Бучі.

Вона на власні очі бачила не примарні і уявні “приниження росіян”, а справжні злочини війни, злочини проти людяності і страшні наслідки, які залишила після себе російська армія в Київській області.

Сподіваюсь, що після доповіді пані міністра закордонних справ Франція скорегує свою офіційну позицію щодо військових злочинів росіян в Україні!

Не є таємницею той факт, що президент Франції Макрон неодноразово звертався до путіна та намагався до нього достукатися, щоб переконати зупинити військову агресію в Україні!  Або хоча б припинити вогонь для проведення обміну пораненими.  І жодного разу йому назустріч господар кремля не пішов! 

Думаю, що найближчим часом президент Франції сам зрозуміє, що спілкування з путіним — це «розмова німого з глухим»! Бо російська федерація та її керівництво не чує і не розуміє цивілізованої мови дипломатії! 

Росії, як державі-агресору, зрозуміла лише мова Збройних Сил України, які вибивають її з української території!