РНБО ігнорує енергетичну кризу


Кінець року в Україні під знаком енергетичної кризи. 

Сьогодні ми знову НЕ отримали відповіді від РНБО, чому досі не було виконане їхнє ж протокольне доручення від 21 жовтня 2021 року, дане «Нафтогазу України», яким зобов’язали його вирішити усі питання з боргами, закупкою додаткових обсягів газу для потреб населення та для потреб оператора ГТС, який транзитує газ до Європи.

Очевидно, що у «Нафтогазі», не виконують рішення РНБО, підписані президентом! Досі не уклали жодної угоди і не вирішили жодного питання! 

Ну, і «вишенька на торті»!!! 

А де ж сьогодні сам голова «Нафтогазу» Вітренко?! 

Чому він був відсутній на засіданні РНБО в той час, коли там заслуховують питання енергетичної кризи в Україні з вини тих самих топменеджерів державного газового монополіста?! 

Фейсбук каже, що у Вітренка все добре і він відпочиває у Куршавелі, Франція.  

Питання, за що держава платить багатомільйонні зарплати топчиновникам у «Нафтогазі», для яких пріоритет лижі у Франції, а не енергетична безпека України! 

Ще у квітні-травні цього року я разом із колегами по парламенту направив на ім’я секретаря РНБОУ Данілова лист, в якому просив вжити невідкладних заходів для попередження енергетичної кризи в країні.

У відповідь отримав відписку, було що питання енергетичної безпеки не входять до переліку функцій РНБО! 

Більш, ніж дивна відповідь!

А тепер, коли нагрянула криза, питання енергетики заслуховують на засіданні Ради Національної Безпеки та Оборони без топчиновників, які винні у цій кризі!

То коли ж була правда — навесні чи зараз, взимку?