Прозорі кадрові призначення, відкриті конкурси, публічне обговорення програм кандидатів на високі посади – це і стане формулою успіху України!


?Як же набрид цей кадровий безлад, відсутність відкритих конкурсів на керівні посади, торгівля посадами, профани та пройдисвіти у владі

❗️Як огидно бачити ледь не щодня, що призначенці на посадах одразу вигадують «схеми», «розпилюють» для себе і начальника захмарні премії, не вирішують жодного питання без відкатів!
Останній «приклад»: затримання на хабарі голови Державної агенції з управління зоною відчуження Калашника, який пробув на посаді лише два тижні!

➡️Ні коронавірус, ні викривачі корупції не зупиняють цей безлад у владі.

➡️Наслідки такої ситуації: нездатність вирішувати питання нацбезпеки, неготовність захистити навіть медиків від пандемія коронавірусу, бо маски і респіратори на початку березня вивозили за кордон, збагачуючись на біді.

Далі більше — спад економіки, стрімке падіння промисловості, загроза продовольчої кризи.

➡️І впоратися з цим можуть тільки професіонали, які мають чітку стратегію та досвід, як діяти, щоб захистити громадян та зберегти державу.

❓Що ж, на мою думку, треба робити, щоб у владу потрапляли фахівці, а не «пролазили» профани?

✅Головне: мають бути справді прозорі та незалежні конкурси на заміщення посад. Нам же саме такий підхід обіцяв президент Зеленський!

⚠️То чому ж досі все не так? Чому ще більше розквітла кулуарщина: призначають «своїх», а потім «ще більш своїх»… Такий підхід – найгірше, що може бути під час пандемії та в умовах надзвичайної ситуації.

✅Тому всі кандидати на високі посади повинні представляти свою програму дій, має відбуватися прозоре обговорення за участю фахових експертів та громадських організацій.

?Це стане формулою успіху України!