Протести в Казахстані — це сигнал українській владі: час повернутись до реальності!


Масові протести в Казахстані мали б сьогодні спонукати українську владу негайно повернутись з Куршавелів-Буковелів. Досить вже відпочивати, треба зайнятись вирішенням економічних та енергетичних проблем в країні! 

Серед іншого події в Казахстані повністю зірвали поставку вугілля з казахських вугільних підприємств  до «Центренерго» на державні теплові електростанції. Це мінус 660 тисяч тон! 

Крім того, і Росія обмежує експортні поставки вугілля до України! 

Через провальне керівництво влади, яка ще минулого року створила кризу в енергетиці, додався «зашморг» на шиї країни через втрату поставок вугілля з Казахстану.

Прем’єру Шмигалю та міністру енергетики потрібно сьогодні не розповідати казки, що все в нас добре, а терміново діяти для подолання енергетичної кризи в Україні! 

На території Казахстану знаходяться багато наших співвітчизників та українська діаспора.

І як про них подбає сьогодні Україна? 

Міністр закордонних справ Кулеба радить українським громадянам, які знаходяться на території Казахстану, зареєструватись в електронній системі — у додатку » Друг». 

Але, з огляду на те, що весь  інтернет в Казахстані відключений, а провайдер «Казахтелеком» «поклав» всі сайти і на зараз в країні працює лише один державний телеканал «Хабар»,  ця порада є дивною та порожньою! 

Українській владі час повернутись до реальності! 

За сприяння працівників наших Посольства у місті Нур-Султан та Генконсульства в Алмати необхідно відкрити лінії зв’язку і надати консульську допомогу нашим громадянам, а не залишати їх напризволяще!