Прем’єру та уряду треба вилізти зі шкіряних крісел та йти до людей


❓ Як я оцінюю роботу уряду Шмигаля?

➡️ Як Кабінет міністрів-чиновників, які сидять у шкіряних кріслах, не йдуть до людей, не мають програми розвитку галузей і не втілюють реформ.

➡️. Візьмемо енергетику: глибока криза, мільярдні борги на державних підприємствах, відсутність чіткого управління та стратегії і “страусина політика”.

❗️ Чому досі прем’єр-міністр не зустрівся з гірниками та профспілками, чому не вислухав думку профспілок вугледобувної, металургійної галузей, федерації роботодавців?

❓ Чого бояться урядовці? Людей, які вже не один місяць вимагають від влади дати їм можливість працювати? Людей, які сьогодні знову масово вийшли на площу у Добропіллі і вже готують масштабні акції протесту у Києві на 20-22 червня ?! Бо влада не чує гірників!

✅ На мою думку, уряд вже давно має провести виїзне засідання там, у Добропіллі, та з середини відчути глибину проблеми і біль людей.

💯 Навчіться вилазити зі свої шкіряних крісел, шановні урядовці, не засідайте вічно в кабінетах, йдіть до людей і від них почуйте справжню оцінку своєї роботи!