Правоохоронці повинні розслідувати дії Геруса, — Валентин Наливайченко


Відновлення імпорту електроенергії з Росії стало можливим завдяки поправці до закону голови енергетичного комітету ВР Андрія Геруса. Його дії повинні розслідувати антикорупційні органи.

Про це заявив народний депутат України, член фракції «Батьківщина» Валентин Наливайченко.

Депутат нагадав, що члени фракції «Батьківщини»  вже зареєстрували законопроект, яким пропонується скасувати «поправку Геруса», яка дозволила з 1 жовтня відновити імпорт електроенергії з Росії.

Проте 4 грудня Верховна Рада ухвалила законопроект «Про внесення змін до закону «Про ринок електроенергії» (№2233), який залишає можливості для імпорту.

На думку Валентина Наливайченка, вносячи поправку щодо імпорту електроенергії, Герус керувався особистим інтересом, і це повинно стати предметом розслідування антикорупційних органів.

«Ми підготували заяви, в тому числі і в антикорупційні органи, щодо цього народного депутата. Оскільки бачимо і підозрюємо, що за цим стоїть особистий інтерес збагачення. І, що найбільш цинічне, на користь компаній російських, які перебувають під міжнародними санкціями, під санкціями Держдепу США», — повідомив народний депутат.