Потрібна ТСК у парламенті для розслідування політичної корупції та зловживання владою колишнім президентом


❗️Збагачення у владі, політична корупція та нехтування Конституцією України колишнім президентом і його найближчим оточенням.

Ось про що нам говорять плівки, оприлюднені депутатом Андрієм Деркачем.

➡️Протягом 2016-2019 років політична корупція Порошенка “підтягувала” і міжнародних партерів України, створюючи потужну корупційну карусель. Прикриваючись МВФ, корумпована влада обкрадала Україну і наших громадян.

✅Сьогодні потрібна політична воля президента, щоб розслідувати ці факти. Володимир Зеленський натякнув, що його попереднику може бути інкримінована державна зрада. Але чи буде професійне і прозоре розслідування топзрадництва? Питання залишається відкритим.

✅На моє переконання, потрібно створити в парламенті Тимчасову слідчу комісію із розслідування політичної корупції та зловживання владою колишнім президентом.

➡️Серйозні повноваження, які зараз Законом надані ТСК, дозволяють призначати спеціальних розслідувачів, викликати на комісію свідків, експертів, в тому числі міжнародних. А докази політичної корупції потрібно негайно передавати до НАБУ і Вищого антикорупційного суду України.

❗️Але наголошую на основному: це наше внутрішнє питання, не треба давати можливості топкорупціонерам знову сховатися за американцями.

📎Ретельне розслідування і як наслідок – судова справа – ось, що має стати наслідком корупційного скандалу!