Ніяким 9 травня нас не залякати і не задурити!


У росії вже почалося справжнє «побєдобєсіє».

Напередодні 9 травня цей «перемогосказ» у свідомості і кремлівських правителів та пропагандистів війни суттєво загострився. І це вилилося у нові ракети, випущені по наших містах.

На окупованих українських територіях кремль готує паради якоїсь незрозумілої перемоги, а військовим путін дав завдання хоч щось захопити в Україні.  

Всім давно відома прихильність путіна до сакральних дат! Саме після 23 лютого-дня радянської армії, росія напала на Україну!

Але похизуватись перед своїми виборцями до святкування дня перемоги бункерному диктатору особливо нічим.

Російська армія терпить поразки на багатьох напрямках, а в останні дні ЗСУ пішли у рішучий контрнаступ і ледь не щодня звільняють від окупантів українські населені пункти.

Єдине що, може путін подати росіянам, – це  пропагандистську брехливу картинку по телевізору: «летять ракети в Україну, у нас 9 травня…»

Росія зараз – це два світи і дві різні реальності. Одна – це війна в Україні, де масово гинуть російські солдати, де російські військові покидають і добивають своїх поранених, не забирають трупи солдат і не віддають рідним. А інша – це пропагандистська картинка по телевізору з горілкою і так званою перемогою.

На якийсь час буде збережене це “побєдобєсіє”. Але не надовго.  

Наші Збройні Сили і надалі будуть знищувати російські ракети та цілі кораблі, з яких ворог може обстрілювати не лише всю Україну, а й країни ЄС. Тож думаю, що ані бажання, ані можливості у агресора наступати далі не буде!

Український народ і Збройні Сили України виступили єдиним фронтом у боротьбі з російською ордою, і ніяким 9 травня нас не залякати і не задурити!