Наливайченко: Ми не боїмося труднощів і знаємо, як досягти результату


Лідер руху «Справедливість», кандидат у народні депутати від «Батьківщини» Валентин Наливайченко сьогодні взяв участь у презентації стратегічного плану «Батьківщини» «Треба діяти».

«У нас дуже амбітні плани. Ми готові діяти вже у перший день роботи, у перші ж години. Ми переконані, що якщо ти знаєш, що робити, маєш стратегічний план дій, то обов’язково досягнеш результату», – сказав Наливайченко у коментарі журналістам.

Він зауважив, що в об’єднаній команді у кожного є чітке завдання: «Мій пріоритет – питання національної безпеки та антикорупційна реформа».

Як у свою чергу зауважила Юлія Тимошенко, представляючи Валентина Наливайченка: «Його прибрали з СБУ за те, що він реально боровся з корупцією».

Серед першочергових завдань антикорупційної політики Наливайченко назвав негайний запуск Антикорупційного суду, повернення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення: «Найголовніше – це викорінення корупції, щоб в країні панував закон і порядок».

«Ми не боїмося труднощів. Більше того, команда якраз сформована з людей, які досягали і можуть досягати результатів. Тому ми йдемо, щоб з’явився і парламент, і уряд, і прем’єр-міністр, який здатний діяти» – резюмував Наливайченко.