На лаві підсудних мають бути також спільники зрадника Кулініча


У Києві почався суд у найгучнішій, принаймні поки що, справі про державну зраду колишнього начальника головного управління СБУ в АРК Кулініча.

Поділюся з вами своїми думками з приводу судового слухання у цій справі.

Перше і головне — на лаві підсудних мають бути також спільники Кулініча.

Суду мають бути передані докази стосовно резидента російських спецслужб, який оперував групою держзрадників у керівництві СБУ.

Друге: не сумнівайтеся, будь який зрадник, особливо у генеральських погонах, буде говорити що завгодно, щоб уникнути покарання.

Обвинувачення вважає, що своїми діями Кулініч суттєво знизив обороноздатність України напередодні повномасштабного вторгнення рф.

Це означає, що він діяв не один. Мають бути озвучені прізвища державних зрадників та колаборантів з числа українських високопосадовців.

Переконаний, що ще одним ключовим фігурантом у справі про державну зраду напередодні вторгнення рф є ще один генерал. Його прізвище Наумов. Цей втікач і зрадник обіймав посаду керівника управління внутрішньої безпеки СБУ за головування Баканова.

І його треба екстрадувати в Україну, щоб і він опинився на лаві підсудних як один із державних зрадників.

Перевертні, які мали допуск до державної таємниці, є найнебезпечнішими, бо могли завдати найбільшої шкоди національній безпеці України. Адже цю інформацію зрадники не у бібліотеку носили, а передавали ворогу!