Кремль потребує лише “гарматне м’ясо” для його агресивної війни


Завдяки професіоналізму ЗСУ щодня на нашій землі росія втрачає свої війська та техніку. І що ж вирішили в кремлі — вдатися до нових провокацій навколо України.

Цього тижня у Придністров’ї (Молдова) був імітований теракт у виконанні самих російських спецслужб.

Росіяни з радянського гранатомету під камери спостереження обстріляли будівлю Придністровського міністерства державної безпеки (місцеве КГБ, яке колись на території невизнаної республіки створило ФСБ).

Для чого? Щоб посіяти паніку серед людей і провести повну мобілізацію проросійських адептів віком до 55 років.

Третій місяць агресор несе величезні втрати в Україні. А самі росіяни не хочуть йти воювати і вмирати в Україні.

У Ростові величезний новий морг на 10 тисяч тіл переповнений загиблими у пеклі війни солдатами та офіцерами агресора. Родичі чекають по декілька діб, щоб забрати тіло для поховання. Багатьом з них відповідають, що тіло не можуть знайти…

Програючи війну, кремль щодня потребує свіжого «гарматного м’яса». Придністровські контрабандисти в погонах вже отримали повістки в російську армію, але далі блок-постів на території молдовського анклаву їхати не хочуть аж ніяк.

Більшість людей призовного віку тікають тепер з цієї невизнаної республіки, щоб не потрапити у призов і не вмирати за рашистів.

То чи чи є загроза для нас з цього боку? Придністров’я — це, по суті, чорна дірка. А місцеві силовики кришують кримінал і контрабанду. І тепер цей криміналітет у владі робить вигляд, що проводить якусь мобілізацію. Їхні військові загони – це ті самі контрабандисти і злочинці! І жодного стосунку до боєздатної армії ці військові збіговиська не мають, а серйозні потреби російських збройних сил вони ніяк не вирішують.

Лише “гарматне м’ясо” для кремля в його агресивній війні.