Корупційний карантин: вивезені медичні товари та VIP лікування топ чиновників


⚠️Сьогодні уряд ухвалив рішення продовжити ще на місяць карантин та оголосив надзвичайну ситуацію по всій Україні.

❗️Тринадцять днів (!) карантину вже минуло. Мультимільйонери у владі вивезли з країни за корупційними схемами медичних товарів на десятки мільйонів доларів. Топкорупціонери так «зрозуміли» карантин.

❗️Топкорупціонери в Києві видали наказ про елітне медичне лікування топчиновників. Ні Офіс президента, ні Кабмін, ні “Нафтогаз” не передали лікарням жодного (!) автомобіля, жодної (!) резиденції чи санаторію в жодній (!) області України!

⁉️Що мала і має робити влада під час карантину? Для чого потрібен цей час?

✅1. Спрямувати гроші, забезпечення, резерви (в тому числі владні резиденції, санаторії і автомобілі) на потреби лікарень.

✅2. Зібрати кращих вірусологів та епідеміологів і отримати від них чіткі професійні рекомендації, як мають працювати заводи, аграрні підприємства, транспорт, медичні установи, торговельні мережі, енергетика – вся критична інфраструктура України.

✅3. Замовити (і це мав зробити президент і уряд ще в січні) в наукових інститутах та лабораторіях України тести, вакцину та методику лікування і профілактики захворювань на коронавірус. А не закривати наукові інститути і відправляти фахівців у безоплатні відпустки!

✅Переконаний, що карантин – це час для підготовки медицини для протистояння вірусу та розробки вакцини і методів лікування.

📌Якщо тільки «сидіти вдома», то кризу не подолати!

‼️Завдання завдань – винайти та забезпечити всіма важелями і грошима держави алгоритм роботи ЕКОНОМІКИ та ОХОРОНИ ЗДОРОВ‘Я.

💯Таких дій ми вимагаємо від президента, прем‘єра, уряду! Про це має звітувати влада, а не готувати собі елітні номери в лікарнях та купувати собі мерседеси.