Як два диктатори дурять один одного!


Посилюючи тиск на Лукашенка, путін зменшує його можливості до маневрів.

Насправді два диктатори дурять один одного!

Всіма методами путін хоче в Лукашенка «видурити» зброю, якої катастрофічно не вистачає його армії: старі радянські військові арсенали, які зберігалися на території Білорусі.

Найбільше росію цікавить не стільки бронетехніка, скільки снаряди і набої, бо свої в агресора закінчуються! А виробляти потрібну кількість вже немає змоги!

У відповідь Лукашенко хитрує, щоб залишити в Білорусі цей арсенал, бо теж немає де зброю виробляти. Водночас випрошує у путіна ракетні комплекси та літаки.

Проте у росії є ще один великий інтерес в Білорусі, стратегічне питання, яке путін зараз намагається вирішити за лаштунками.

Це інженерний та технічний персонал для обслуговування та ремонту стратегічної авіації та винищувачів, які бомбардують Україну. Такі фахівці, на жаль для нас, є в Білорусі.

Думаю, що Лукашенко саме цими спеціалістами і буде торгуватись та, можливо, допомагати російському агресору. А в обмін на цю послугу буде «вибивати» дешевий російський газ, кредити для Білорусі та ракетні комплекси для армії.