Європарламент визнав Голодомор геноцидом українців — це історичне рішення!


Сьогодні депутати Європейського парламенту ухвалили Резолюцію, у якій Голодомор 1932-1933 років визнано Геноцидом українського народу.

Депутати жорстко засудили злочинні дії режиму, які призвели до смерті мільйонів українців, та закликали всі країни та організації підтримати рішення Європарламенту.

У резолюції сказано, що відбілювання та прославляння тоталітарного радянського режиму та відродження культу радянського диктатора  Сталіна призвело до того, що Росія сьогодні є державою-спонсором тероризму.

У Резолюції жорстко засуджується нинішній тоталітарний режим росії та страшні злочини, спрямовані на знищення українського народу і руйнування енергетичної системи України взимку.

Путінський режим звинувачується у порушенні територіальної цілісності та суверенітету України та бажанні повністю знищити національну приналежність українців, культуру і  ідентичність.

Європейський парламент засудив російський режим за маніпулювання історичною пам’яттю з метою власного виживання та закликав російську Федерацію як головну правонаступницю Радянського Союзу вибачитися за ці злочини.

Також депутати Європарламенту хочуть, щоб ЄС та треті країни підвищили обізнаність про події Голодомору та інші злочини, скоєні радянським тоталітарним режимом.

Резолюцію ухвалили 507 голосів «За», 12 — «проти», 17 — «утримались».

Ухвалення такого рішення у Європейському парламенті – це, без сумніву, історична для України подія, яка свідчить про підтримку нашої держави та намагання зупинити російську агресію та тоталітаризм, який і далі панує в кремлі.