Електронні вибори впевнено виграє Наливайченко


Політик — абсолютний переможець президентського рейтингу соцмереж.

Лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко посідає перше місце в народних праймеріз – електронному голосуванні загальнонаціонального проекту «Україна Славетна».
Голосування відбувається в соцмережах. Два місяці поспіль люди обирають саме В.Наливайченка.

“Праймеріз особливо часто використовуються в США. Попередні вибори популярні також у Великій Британії, Ізраїлі, Іспанії, з 2005 року — в Італії, з 2006 — у Франції. Ми робимо їх в Україні», — наголосив координатор загальнонаціонального проекту «Україна Славетна» В. Зубанов.

Голосування стартувало 4 вересня і охопило всі регіони України. Рейтинг відбувався у три етапи: перший — 12 рейтингових політиків, другий — 6 півфіналістів, 3 — фінал — трійка найкращих.

Мета рейтингу: проаналізувати популярність учасників у соціальних мережах та надати можливість лідерам перевірити ефективність діяльності обласних партійних осередків.

“Рух «Справедливість» не фінансується олігархами і не бронює собі місць у замовних рейтингах. Ми довіряємо лише народним голосуванням і непідконтрольним соцмережам. Я вдячний українцям за голоси. Не підведу”, — зазначив Валентин Наливайченко.