Домагаємося максимального покарання для окупантів


У нас з вами — 464 причини діяти і вимагати найсуворішого покарання для російських військових злочинців! Саме стільки українських дітей вбив російський окупант.

Як і десятки тисяч дітей, яких вивезли примусово з території України. І ми знаємо, що вони – від Кольського півострова біля Мурманська до Владивостока – розкидані в злочинний спосіб російським режимом, який розв’язав війну проти нас.

А це означає, що настав час, щоб кожна катівня від Бучі і до Херсона, кожен каратель, який розстрілював українців, мордував і піддавав тортурам, від Ізюма до Харкова, до Херсона, до Бучі, — були названі й покарані нашим правосуддям.

Маємо домогтися, щоб в Україні в складі Генпрокуратури була створення спеціальна прокуратура для покарання військових злочинців.

Щоб в Міністерстві юстиції працювала спеціальна група найвищого рівня для вирішення двох ключових питань для України.

Перше. Міжнародна угода про спеціальний міжнародний трибунал.

Друге. Правовий захист жертв, свідків російської окупації та російських катівень по всій Україні.

Ключове: Служба безпеки України та Генеральна прокуратура України мають відкрити кримінальне провадження про геноцид українського народу!

Ми пропонуємо у Верховній Раді організувати парламентські слухання, на які запросити Генпрокурора, керівників правоохоронних органів та юстиції.

Маємо разом вирішити, що ще треба зробити, щоб покарання і СПРАВЕДЛИВІСТЬ відбувалися тут і зараз, починаючи з української землі, українських судів, і до ГААГИ, до Міжнародного суду включно.

🇺🇦СЛАВА УКРАЇНІ!