Антикорупційним органам вже давно час серйозно взятися за корупціонерів у владі


Тема топкорупції та гучних звинувачень високопосадовців не покидає інформаційний простір.

Топкорупція так нікуди й не поділася. Сьогодні в парламенті один з депутатів СН вкотре вимагав покарання для топкорупціонерів з фракції СН та керівника Офісу президента.

Знову фігурують керівник офісу президента, а ще його кум та ексдепутат Київради. Відомості, які свідчать про їхню корупційну діяльність, передані до НАБУ.

І що? І тиша!

Антикорупційним органам вже давно час серйозно взятися за корупціонерів у владі, а не гризтися між собою, як павуки у банці.

Топкорупція та вкрадені і вивезені в офшори мільярди – ось причина бідності українців.

Чому не вистачає грошей у бюджеті? Чому теперішня влада, так само, як і попередня, бігає за позиками до МВФ? Та тому, що мільярди залишаються на офшорних рахунках можновладців, а незаконне збагачення високопосадовців триває!

А що маємо? Вдумайтеся: 7 антикорупційних органів Ви зараз утримуєте за рахунок своїх податків. Це НАБУ, Спеціалізована прокуратура, НАЗК, Генпрокуратура, СБУ, ДБР та податкова (ДФС). І всі вони роблять вигляд, що боряться з корупцією, а насправді імітують бурхливу діяльність. Чи не задорого для країни все це утримувати?

Та якби кожен орган щодня по одному результату давав, то скільки вже було б затриманих корупціонерів і повернених до бюджету грошей!

А найгірше те, що топкорупціонери виходять під заставу!

Як це подолати на законодавчому рівні та про приклад справжньої боротьби з корупцією – у моєму коментарі на телеканалі ЗІК.