Звернення до українців кандидата в президенти Валентина Наливайченка. Найголовніше


На телеканалі UA: Перший, 9 березня відбувся виступ кандидата в президенти, лідера Руху “Справедливість” Валентина Наливайченка.

Наливайченко один з небагатьох політиків, хто не не передав записаний ролик, а прийшов в студію UA Перший особисто і 15 хвилин виступав у прямому ефірі. “Ми з вами знаємо, як зараз складно українським сім’ям. Але Україна обов’язково відродиться, тому що ми одна сім’я. Найголовніше, з чим я йду на вибори – план повернення миру. Я розробив нову міжнародну угоду, яка дозволить відновити мир. Така угода змусить агресора піти з країни “, – зазначив він.

Також лідер Руху “Справедливість” заявив про необхідність підвищення пенсій і зарплат: “Кодекс соціального захисту українців – перший законопроект, який мною, як президентом України, буде поданий до Верховної Ради. У ньому ми повинні гарантувати індексації, підвищення рівня соцвиплат, якісну освіту, медицину. Буду наполягати, щоб запрацювало державне медичне страхування, щоб ліки надавалися безкоштовно “.

Наливайченко зазначив, що працював за кордоном і впевнений, що звідти треба почерпнути найкраще, що є в країнах Європейського союзу і впроваджувати в Україні.

Побороти корупцію, на думку кандидата, можна шляхом введення “електронного уряду”, тому що “комп’ютер не візьме хабар”.

Валентин Наливайченко зазначив, що багато їздить країною, зустрічається з людьми, відвідує підприємства. “На українських підприємствах повинна виготовлятися сучасна продукція для військових”, – сказав він і пообіцяв для військовослужбовців пільги і безкоштовне житло. “Настав час, щоб в Україні з’явився закон про добровільну українську армію”, – зазначив Валентин Наливайченко.

Лідер Руху “Справедливість” підкреслив, що вже домовився з НАТО, щоб в Україні був створений гуманітарний фонд: “Я зроблю так, щоб президент завжди був під імпічментом. Це буде одним з перших законопроектів, який я внесу до парламенту”, – наголосив він.

Кандидат в президенти взяв на себе зобов’язання побороти “корупціонерів у владі”, зокрема, Петра Порошенка, і висловив упевненість, що прийшов час діяти.

Джерело: https://strana.ua/news/189959-obrashchenie-k-ukraintsam-kandidata-v-prezidenty-valentina-nalivajchenko-samoe-hlavnoe.html