ЗАКОНОТВОРЧА ДІЯЛЬНІСТЬ
1. Опрацював і розглянув на засіданнях фракції експертні висновки до законопроєктів, проєктів постанов для голосування на пленарних засіданнях — загалом 81 документи.
2. Автор/співавтор 3-х законопроєктів та постанов, які разом з колегами зареєстрували протягом листопада:
Проєкт Закону про внесення змін до Закону України «Про ринок природного газу» щодо захисту прав побутових споживачів, постачальник яких відмовився від постачання їм природного газу
Реалізація цього проєкту акта сприятиме встановленню справедливості для побутових споживачів на ринку природного газу, запобігатиме зростанню соціального невдоволення, виникненню спірних ситуацій і зловживань.
Проєкт Закону про внесення змін до Закону України «Про ринок природного газу» щодо забезпечення справедливого підходу у встановленні ціни на газ для ОСББ та ЖБК, які самостійно забезпечують роботу власних газових котельних для потреб співвласників багатоквартирного будинку
Законопроєкт спрямований на забезпечення справедливого підходу у встановленні ціни на газ, рівності прав співвласників багатоквартирних будинків, усунення дискримінації мешканців багатоквартирних будинків з ОСББ/ЖБК, які мають газові котельні, порівняно з населенням, яке проживає в окремих домогосподарствах, багатоквартирних будинках.
Проєкт Закону про внесення змін до додатка No 3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо збільшення коштів на заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками
У разі прийняття проєкту Закону буде забезпечено мінімально достатній обсяг коштів для виплати 300- відсоткових доплат до заробітних плат медичним та іншим працівникам, які дотичні до надання медичної допомоги хворим людям на короновірусну хворобу (COVID-19). У тому числі, лікарям і середньому медичному персоналу первинної ланки системи охорони здоров’я, що здійснюють супровід хворих людей на коронавірусну хворобу (COVID-19), які перебувають на амбулаторному лікуванні; придбання і встановлення у лікарнях (медичних частинах, госпіталях) необхідного медичного обладнання, у тому числі спеціалізованого обладнання виробництва, зберігання і постачання в палати медичного кисню; придбання і розподілу між медичними закладами противірусних та інших медичних препаратів і лікарських засобів, які визначені протоколом лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.
3. Виступив з трибуни Верховної Ради України під час розгляду питання призначення Резнікова Олексія Юрійовича Міністром оборони України.
Наголосив, що завдання номер 1 для сил оборони і міністра – це насамперед відсіч російській агресії та всеосяжна оборона України.
Рішуче виступив ЗА те, щоб професіонали очолювали ключові відомства, які відповідають за оборону України.
Наголосив також, що це величезна неповага до країни і до наших військових, що коли знімали міністрів, попередній очільник не прийшов і не прозвітував.
Окрім того, зауважив, що від нового міністра оборони парламент так і не почув, як буде вирішувати питання соціального та медичного забезпечення військових та членів їхніх сімей.
4. У листопаді разом з колегами по Комітету з питань інтеграції України до ЄС підготували та внесли на розгляд Комітетів ВРУ фахові поправки до Проєкту Закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (реєстр.No6055), загалом 26 поправок.
РОБОТА З ВИБОРЦЯМИ
1. Особисто розглянув 79 пропозицій, прохань, скарг від громадян, громадських організацій та юридичних осіб. Усі взяв в роботу.
2. Протягом листопада направив 8 депутатських звернень за заявами і скаргами громадян, громадських організацій та юридичних осіб щодо захисту прав і свобод, гарантованих Конституцією до Офісу Генерального Прокурора, НАБУ, Київської обласної державної адміністрації, Міністерства енергетики України та ДБР.
3. Отримав 3 відповіді на свої депутатські звернення.
РОБОТА В КОМІТЕТІ, У СКЛАДІ ТСК ТА З МІЖНАРОДНИМИ ПАРТНЕРАМИ
1. Взяв участь у трьох засіданнях Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу. Разом з колегами загалом розглянув 37 законопроєктів, які потребували експертного висновку Комітету, та 64 проєкти законів, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань інтеграції України до ЄС.
2. 8 листопада взяв участь у засіданні Української частини Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС.
✔️ Наголосили на необхідності продовження ретельного оновлення Угоди про асоціацію та
✔️ Обговорили відносини між Україною та Євросоюзом, зокрема, результати Саміту Україна-ЄС, який у жовтні відбувся у Києві, поточний стан відносин, їхній парламентський вимір, зокрема, стан імплементації Угоди про асоціацію та пріоритетні напрямки реформ в Україні. Також енергетичну безпеку та розбудову надійного енергетичного партнерства з Європейським Союзом.
3. 10 листопада взяв участь у ХІІ засіданні Парламентського Комітету асоціації Україна – ЄС.
Разом з колегами з ЄС обговорили:
✔️відносини між Україною та ЄС, їхній парламентський вимір, зокрема, стан імплементації Угоди про асоціацію та пріоритетні напрямки реформ в Україні;
✔️енергетичну безпеку та розбудову енергетичного партнерства між Україною та ЄС;
✔️визнали важливим продовження переговорів щодо укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (ACAA), активізацію діалогу щодо Європейського зеленого курсу, а також енергетичного партнерства;
✔️ обговорили гостру енергетичну кризу, енергетичну безпеку, підвищення цін на енергоносії, які впливають на Україну, регіон Східного партнерства та ЄС.