Політичний інсайд


НАЙРЕЗОНАНСНІШІ ПОДІЇ ТИЖНЯ КОМЕНТУЄ ВАЛЕНТИН НАЛИВАЙЧЕНКО(фото,відео)

Спеціально для https://www.youtube.com/c/ValentynNalyvaichenko

 

———————
Пане Валентине, на цьому тижні відбулося декілька подій, які є досить резонансними. Перша, відставка Генерального прокурора Юрія Луценко. Для більшості людей це було подібне на фарс, у якому пан Луценко намагався попросту втекти від відповідальності за провалену роботу його, як Генерального прокурора та його підопічних, що не спромоглася довести до логічного завершення бодай якусь резонансну справу. Ваша думка з цього приводу?

В.Н. Я не побачив ніякої відставки. Зате побачив багато брехні та маніпуляцій. Ніякої заяви, я вас переконую, ніхто не подавав. Але я скажу про головне, двадцять сім місяців… двадцять сім місяців не розкрито вбивство Павла Шеремета.
Тому ми вимагаємо від Президента: «Коли ви, нарешті, кинете свої бізнеси та офшори? Коли розслідуєте вбивства Павла, інших активістів, а також теракти, що підірвали систему національної безпеки?»
Країні потрібен президент, який здатен навести твердий порядок та захистити людей від криміналу.
Знаю, як це зробити. Зроблю так!

Є бажання почути від вас коментар стосовно ситуації навколо того, що відбувається із власниками автівок на єврономерах. В усьому світі держава робить все необхідне для того, щоб громадянин мав можливість зробити куплене авто легальним. Чому в Україні навколо цього така велика проблема?

В.Н. Друзі, ніхто не сказав правду про те, що українці, які завезли собі ці автомобілі, на жаль, не мають грошей, щоб купити задорогі, як на їхній заробіток, автомобілі. Наші люди не мають можливості через корупцію у владі та занепад економіки заробляти достатньо.

Вони спромоглися завдяки важкій праці заробити невеликі кошти, щоб привезти з європейських країн бодай якесь авто.
І я можу сказати, для чого вони привезли ці автомобілі: щоб довезти дитину до школи, щоб відвезти мамі ліки – тому, що у нас немає системи доставки ліків, немає шкільних автобусів, вщент зруйновані місцеві дороги.
Автомобіль зараз для людей – засіб виживання, а не тільки транспорт.
Переконаний, що влада мала зробити так, як у Європі: реєстрація автівки за двісті-триста євро та щорічні невеличкі місцеві транспортні збори – що важливо, які йдуть до місцевих бюджетів.

А що нав’язала нам ця влада? Майже дві тисячі євро за кожний автомобіль!
І ці гроші не підуть ні до громад, ні на ремонт доріг, шкіл та лікарень!
Вони розчиняться у центральному бюджеті та підуть на утримання влади.
Саме тому, я категорично заперечую та вважаю несправедливою ситуацію з єврономерами.

 

11 листопада на світ чекає 100-річчя закінчення Першої Світової війни. Війни у якій взяло участь 38 країн. Війни, що принесла загибель десяти мільйонам військових та цивільних. Війни що перекроїти Європу та, по чути, заклала паростки вже Другої світової війни. Озираючись на історію із сьогодення, який висновок можна зробити?

В.Н.Найважливішим, для нас українців у цій даті – сто років від утворення Західноукраїнської Народної Республіки, початку нашої державності.
І зараз, через століття, у нас триває процес відтворення державності.
І головні завдання для нас зараз -деокупація та відновлення миру на нашій землі.

Йду в президент, щоб твердо і впевнено захищати Україну, домогтися відновлення миру в Україні та деокупації наших територій, що окуповані Російською Федерацією.
Ось в чому для нас зміст дати про сторіччя закінчення Першої світової – має бути закінчена війна проти України, агресор має піти з нашої землі!

Думаєте, що так скаже в Парижі Порошенко? Давайте, у прямому ефірі, у нього про це й запитаємо: «Чому ви про це не говорите так? Чому немає нової міжнародної угоди про відновлення миру та деокупації наших території? Чому, до цього часу, ви вчепилися в ці мертві мінські домовленості? Вони не працюють. А наші хлопці гинуть, щодня отримують поранення. Треба повертати хлопців додому живими, повертати їх до своїх сімей. Треба вийти на нову дієву міжнародну угоду з деокупації.
Тоді сто років закінчення Першої світової війни означатиме для нас більше, аніж паркетне зібрання політиків десь в Парижі.

 

Сьогодні (10 листопада) боксує наш Олександр Усик. Яке Ваше бачення бою Олександра проти Тоні Белью. Чи будете Ви спостерігати за цім поєдинком та ваш прогноз на результат цього двобою?

В.Н.Буду вболівати! І переживати теж буду!
Знаю, як важливо для Олександра і для кожного українця відчувати силу підтримки, нашу енергію.

Те, що ми з ним! Те, що ми насправді переможемо всіх цих агресорів!
Бажаю Олександру єдності в думці, емоціях і енергії.
Я впевненій – він переможе!
І безумовно, Слава Україні!

Ми переможемо! Тому, що українці насправді такі!
І Олександр, а до цього Віталій та Володимир Клички і багато наших чемпіонів це демонстрували всьому світу.

Українці і далі доводитимуть – такі ми – нескорені, сильні, енергетичні та впевнені!