Валентин Наливайченко: вище військове керівництво особисто відповідальне за вибухи складів у Ічні


Українські військові склади вибухатимуть доти, доки не будуть покарані винні за злочини, що призвели до трагедій у Артемівську, Новобогданівці, Лозовій, Балаклії, Малоянисолі, Калинівці! Так вважає лідер Руху “Справедливість”, екс-голова СБУ Валентин Наливайченко.

“Склади на нашій землі вибухають усьоме! Мова йде про серйозні загрози життю людей, нашій національній безпеці та обороноздатності”, – наголосив політик у Луцьку, де перебуває з робочою поїздкою.

В.Наливайченко наполягає: і Верховний Головнокомандувач, і верхівка генералітету відповідальні особисто за сьому поспіль трагедію, цього разу на 682 гектарах Чернігівської землі.

Політик закликав владу, насамперед, убезпечити людей – вивезти їх із зони лиха, надати захист і допомогу. Далі має бути проведене ретельне і швидке розслідування – про його результати має дізнатися українське суспільство, а винні – покарані.

“Головне – усі громадяни, які постраждали, мають одержати від уряду компенсацію: за зруйноване чи пошкоджене житло, на медичну та психологічну допомогу» – переконаний політик.