Наливайченко: сьогодні перша перемога об‘єднаної опозиції. Наступний крок – імпічмент Порошенка


Лідера РНС Михайла Саакашвілі сьогодні намагалися арештувати, але люди його звільнили з під арешту. Поруч перебував лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко разом з прихильниками та однодумцями, який заявив, що виступає проти корупції Порошенка.

Події на Трьохсвятительській у центрі Києва розвивалися стрімко. Коли вранці було затримано Михайла Саакашвілі, там був величезний натовп простих громадян та активістів, які протестували проти корупції Порошенка. Валентин Наливайченко попросив пропустити до затриманого лікаря, оскільки у лідера РНС сильно піднявся тиск. Ось це фото.
Правоохоронці намагалися розблокувати перекриту дорогу біля костьолу, виштовхуючи автомобілі, якими був перекритий рух, на тротуар. Почали поливати людей сльозогінним газом. Ці дії збурили людей, які почали зводити  нові барикади.
Антикорупційні активісти складали уламки бруківки та паркану, перекриваючи дорогу.
На Трьохсвятительській перебувало понад 500 правоохоронців та кілька сотень тих, хто виступав проти корупції влади.
Стосовно протесту Валентин Наливайченко сказав:  “Це є свідченням того, наскільки обурені люди через всеохоплюючу корупцію цієї влади. Порошенко знущається з людей і вони ситі по горло його коррупцією.”
Лідер руху «Справедливість» разом з командою однодумців – Русланом Колєсніковим, Маркіяном Лубківським, Андрієм Югою, Геннадієм Друзенком та багатьма іншими весь час був поруч з людьми.
«Сьогодні перша перемога об‘єднаної опозиції проти корупції Порошенка. Наступний наш крок – імпічмент Порошенка. Треба об‘єднувати всіх людей заради кращої України», – заявив Валентин Наливайченко.