Вимагаємо визнання законопроєкту про розпродаж української землі неконституційним, а голосування за нього – незаконним!


⚠️Одна з найбільших загроз від пандемії коронавірусу – це світова продовольча криза.

✅Водночас ми маємо зрозуміти, наскільки багатою є наша країна і наскільки важливою для всіх нас є українська земля.

✅Подивіться, як зараз змінилася ситуація в аграрному секторі: експорт української пшениці і кукурудзи за останні 2 тижні карантину збільшився на 30%!

❓Тож кому наша земля має приносити дохід? Кого мають рятувати родючі українські ґрунти, особливо зараз, під час пандемії?

💯Відповідь очевидна: громадян України!

❗️Натомість провладна більшість разом з поплічниками з фракції Порошенка, грубо порушивши Регламент, під покровом ночі протягнули непрофесійний антинародний законопроєкт про розпродаж землі.

‼️Вже зараз ділки та земельні аферисти запровадили незаконні схеми, за якими переоформили державні землі на приватні підприємства. А власники цих підприємств і є співавтори сумнозвісного законопроекту.

❗️За закон голосували ті, хто має в своєму розпорядженні великі обсяги сільськогосподарської землі, а отже – конфлікт інтересів очевидний!

✅Щоб ця корупційна оборудка не була легалізована законом, ми однозначно звернемося до Конституційного суду і будемо вимагати визнання законопроєкту про розпродаж землі неконституційним, а голосування за нього – незаконним.

📌Зареєстрував Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 31 березня 2020 року про прийняття в цілому як закону України проєкту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.