Валентин Наливайченко: Україну можна зробити “цифровою” за декілька днів


http://flywind.com.br/bakester/8748 15 червня відбулась  міжнародна конференція “Цифрова Україна. Досвід Естонії”.До Києва прибули розробники проекту “Е-Естонія”, які ділилися досвідом в побудові доступного для всіх громадян електронного урядування. Організатори – Громадсько-політичний Рух Валентина Наливайченка “Справедливість” та 210 українських ГО.

negocios para mujeres solteras Електронне урядування, електронні послуги держави є не лише зручним та ефективним способом відносин між громадянами та державою. Це – мінімізація, практично до нуля, корупційних ризиків на всіх рівнях.

click Наразі Україна, яка зазнає агресії і перебуває в глибокій економічній кризі, щорічно від корупції втрачає 2% (!!) економічного зростання.

الخيارات الثنائية إشارات استعراض التطبيق “Послуги – електронні і безкоштовні. Відсутність бюрократичної тяганини. Відсутність корупції – комп’ютеру хабар не потрібен. Ось, яким я бачу майбутнє України. Важливо вивчати та втілювати успішний досвід країн, які вже пройшли той шлях, який у нас ще попереду”, – заявив лідер руху “Справедливість” Валентин Наливайченко.

rencontres amicales en bretagne  

rencontre homme monaco Ідея переведення уряду в онлайн-режим з’явилася в Естонії ще 1997 року. Відтепер зареєструвати власну компанію там можна за 18 хвилин. Податок на виведення коштів – 20%, поки гроші працюють всередині організації – податки не стягують.

rencontre femme handicapé gratuit “Зараз в Естонії 35000 електронних громадян, вони заснували 100000 фірм. Найбільше Діджитал бізнесменів з України”, – ділиться досвідом один із розробників “Цифрової Естонії”, міністр державного управління (2016 – 2017рр.) Міхаіл Корб.

rencontre 16 17 ans Чи робиться щось системно, на державному рівні для запровадження електронного урядування? Абсолютно нічого! Як можна назвати це в тих умовах, в яких сьогодні Україна?

https://mummiesclub.co.uk/bilbord/3491 Валентин Наливайченко наголосив, що за останні шість років ринок IT-послуг в Україні зріс майже в три рази. За даними PwC, Україна входить в топ-20 (за даними International Trade Centre – в топ-25) експортерів інформаційних послуг у світі.

go “Сьогодні держава має підтримати українських IT-фахівців, а завтра саме вони стануть двигуном нашого розвитку у 21 столітті! Не забуваймо, що всесвітньовідому Кремнієву долину не можна уявити без українських програмістів. Без творця PayPal Макса Левчина, співзасновника Whatsapp Яна Кума, “батьків” Viewdle Єгора Анчишкіна і Юрія Фраймана, Стіва Возняка – розробника Apple”,- наголосив він.

За його словами, зробити Україну цифровою можна за кілька днів, за наявності політичної волі. Його політична сила вже сприяє навчанню айтішніків з усієї України в Естонії. Партію “Справедливість” він теж планує зробити “цифровою” – єдиним веб-сайтом з доступом для усіх охочих.

dramamine 100mg 7767

apo-ranitidine 150 mg tablets