Валентин Наливайченко: мені пощастило – я з ним спілкувався і отримав від нього багато моральної підтримки!


sites rencontres adolescent Батько українських греко-католиків і моральний авторитет нації. Так називали Блаженнійшого Любомира Гузара. Сьогодні, в роковини смерті духовного лідера, вшановують його пам”ять.

binäre option sozialnetwork

see url Він виріс за кордоном, там здобув освіту й служив. Був одним із претендентів на папський престол. До України повернувся – вже за часів Незалежності. Відродив тут католицьку церкву і швидко зажив усенародної любові.

Його проповіді розбирали на цитати, до його думки – прислухалися. Окрім церковної трибуни, Гузар виступав і в університетах, перед молоддю. А коли почалася війна на сході, – називав речі своїми іменами.

http://www.bgroads.com/?prosturadlo1=out-opzioni-digitali&f26=fb  

see url Те, що сталося, – агресія зі сторони Російської Федерації. Це не сталося з ініціативи людей!

http://captainaugust.com/?koooas=quanto-costa-fare-trading-con-unicredit&f13=21  

http://joetom.org/masljana/877 Парафіяни й священнослужителі, чиновники й політики. Усі вони – зі сльозами на очах і квітами в руках – сьогодні вшановують пам”ять Любомира Гузара.

http://ostacamping.com/media/tmp.php?z3=V2d2TUtiLnBocA== Валентин Наливайченко лідер руху “Справедливість”

 

Він був одночасно й дуже мудрим – таким великим, але одночасно й доступним. Людиною, яка любить всіх українців. Мені пощастило – я з ним спілкувався. Я отримав від нього багато моральної підтримки!

Неправда, що Блаженнішого Любомира Гузара немає серед нас!

Його дух, його ідеї, його учнів і послідовників зустрів сьогодні на вшануванні пам’яті Патріарха у зведеному ним Соборі Воскресіння Христового.

Велич і доступність, мудрість і простота, глибина, тонкий гумор і любов до людей Любомира Гузара завжди в серцях та пам’яті українців.

 

При церкві – нині створюють фонд пам’яті Блаженнішого Любомира. Щоб зберегти все, що він по собі лишив: листи, проповіді, висловлювання, спогади.

Його іменем називають вулиці, про нього пишуть книжки. Одну з них – невдовзі презентує в Чернівцях похресниця Любомира Гузара.

 

За мотивами сюжету Зоряни Степаненко, go site канал “Україна”